Hlavná stránka  |  Lekáreň Nova  |  Optika Nova  |  Optika Nováky  |  Squash club      
Prístrojová lymfomasáž  |  Kavitácia a rádiofrekvencia  |  Oxygenoterapia      

Neurologická ambulancia
MUDr. Jaroslav Miklas
Reumatologická ambulancia
MUDr. Eva Ladická
Otorinolaryngologická
ambulancia pre dospelých
deti a dorast
MUDr. Vladimír Šípoš
Endkrinologická ambulancia
MUDr. Zdenka Horníková
Psychiatrická ambulancia
homeopatická poradňa
MUDr. Dagmar Martinů
Psychiatrická ambulancia
MUDr. Božena Segedová
Psychiatrická ambulancia
MUDr. Viktor Segeda
Otorinolaryngologická
ambulancia pre dospelých
MUDr. Miroslav Čačík
Praktický lekár pre dospelých
MUDr. Marta Barboríková
Dermatovenerológia,
lekárska kozmetika
MUDr. Božena Grünwaldová
Ambulancia vnútorného
lekárstva a endokrinológie
MUDr. Andrea Petrasškova
Ambulancia vnútorného
lekárstva
Ambulancia diabetológie,
porúch látkovej
premeny a výživy
MUDr. Anna Galvánková
Očná ambulancia
MUDr. Jana Jančovičová
Všeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Katarína Kutišová
Praktický lekár pre dospelých
MUDr. Anna Fabová
Dermatovenerológia
MUDr. Veronika Manduchová
Prístrojová lymfomasáž
Oxygenoterapia
ROZŽIARTE SVOJE ZDRAVIE A KRÁSU AKO DIAMANT

Exkluzívne služby pre ženy, dievčatá, chlapcov, mužov i rodiny ponúka Nová poliklinika v Topoľčanoch. Vedenie Novej polikliniky pripravilo zaujímavý balík služieb časovo limitovaný na predvianočné obdobie. Jedná sa o komplex služieb zameraných na rozvoj fyzickej krásy, zdravia a sebavedomia.

Kavitácia – svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorá odstráni prebytočné tukové vrstvy, eliminuje celulitídu a vyhladí pokožku. Rádiofrekvencia – lifting tváre, krku a tela bez skalpela. Rozjasňuje pleť, vyhladzuje vrásky a omladzuje. Prístrojová lymfomasáž - pre medicínske a estetické účely. Je účinným bojovníkom proti opuchom členkov, migréne, bolesti tela po športových výkonoch, kŕčovým žilám, ale aj proti celulitíde, na zoštíhlenie a celkovú detoxikáciu organizmu. V balíku služieb je aj solárium – výborný spôsob prípravy na plesovú sezónu, stužkovú či svadbu. Pre udržanie dobrej kondície a štíhlej línie ponúkame v balíku služieb Squash – najdynamickejšia hra na svete, ktorú možno vykonávať celoročne.
To všetko môžete získať za zvýhodnené ceny až o 50% s prenosnou DIAMANTOVOU, ZLATOU alebo STRIEBORNOU kartou pre zdravie a krásu od Novej polikliniky v Topoľčanoch.

V topoľčianskom rádiu YES v týchto dňoch odznelo, že u Vás v Novej poliklinike sa dá kúpiť 1 euro za 0,70 centov, ale aj za 0,60 či 0,50 centov. Ako tomu máme rozumieť?

Je to jednoduché, v prípade, že si náš zákazník zakúpi STRIEBORNÚ kartu pre zdravie a krásu získa služby v hodnote 513 EUR za 350 EUR. To znamená, že ušetrí 163 EUR, čiže kúpil si 1 EURO za 0,70 centov. V prípade ZLATEJ karty pre zdravie a krásu, si zakúpi služby v hodnote 770 EUR, ale zaplatí iba 462 EUR, čiže ušetrí 308 EUR, v tomto prípade si 1 EURO zakúpi za 0,60 centov. Najvýhodnejšia je DIAMANTOVÁ karta pre zdravie a krásu, ktorej hodnota je 1080 EUR. Túto kartu si zákazník môže zakúpiť za 540 EUR, čo znamená úsporu 540 EUR. V tomto prípade si zakúpi 1 EURO za 0,50 centov.

Ako jediní v Topoľčanoch ste prišli s prenosnými zľavovými kartami. Čo znamená prenosná karta?

Naša STRIEBORNÁ, ZLATÁ a DIAMANTOVÁ karta pre zdravie a krásu je prenosná v tom zmysle, že čerpanie z jej kreditu je možné viacerými osobami. Napríklad otec so synom kartu využijú na squash, dcéra na solárium a matka sa rozhodne využiť kartu na zoštíhlenie kavitáciou alebo omladenie rádiofrekvenciou. V druhej rovine prenosnosť znamená to, že nevyčerpaný kredit za niektorú zo služieb je možné dočerpať výberom z ostatných ponúkaných služieb. Napríklad pani, ktorá je vlastníčkou DIAMANTOVEJ karty pre zdravie a krásu, má zaplatených 24 vstupov po 30-minút na squash v cene 110 EUR. Ona sa rozhodne, že tento kredit radšej využije na 2 ošetrenia nechirurgickou liposukciou (kavitáciou) v cene po 40 EUR, spolu za 80 EUR a zostane jej ešte 30 EUR kredit, ktorý môže využiť napríklad na solárium, lymfomasáž a podobne. Karty sú s prichádzajúcimi sviatkami ideálnym vianočným darčekom pre manželku, priateľku, dcéru, manžela či pre celú rodinu. Je výhodným riešením pre študentky, ktoré ak sa zložia na niektorú z uvedených kariet, získajú výrazné zľavy.

DIAMANTOVÚ, ZLATÚ či STRIEBORNÚ kartu pre zdravie a krásu si môžu zakúpiť aj živnostníci alebo organiazácie pre seba alebo svojich zamestnancov, pričom náklad na zakúpenie je možné zahrnúť do nákladov.

Teraz za zvýhodnené ceny

DIAMANTOVÁ karta pre zdravie a krásu
so zľavou 50%
540 EURZLATÁ karta pre zdravie a krásu
so zľavou 40%
462 EURSTRIEBORNÁ karta pre zdravie a krásu
so zľavou 30%
350 EURInformácie a objednávky na tel. číslach: 0903 670 329, 038/5320 881

Hlavná stránka   |   Lekáreň Nova   |   Optika Nova   |   Optika Nováky   |   Squash Club
Prístrojová lymfomasáž  |  Kavitácia a rádiofrekvencia  |  Oxygenoterapia

Copyright © Nová Poliklinika 2006 - 2018, design: gbiz